Новини 2020-03-17 12:53

Справи Майдану. Судове засідання щодо екс-беркутівців перенесли

Суд відібрав у двох беркутівців особисте зобов'язання з'являтися на процес.

Розгляд справи про п’ятьох екс-беркутівців, яких звинувачують у розстрілах на Майдані, перенесли на 4 червня о 12.00. Про це 17 березня повідомив суддя Святошинського районного суду Києва Сергій Дячук, як передає кореспондент РБК-Україна.
 

Зазначається, що зв'язку з карантином судове засідання проходило у закритому режимі. На ньому були присутні двоє з п’яти звільнених беркутівців — Сергій Тамтура і Олександр Маринченко.

 

Суд відібрав у них особисте зобов'язання з'являтися на процес. Головуючий суддя Сергій Дячук зазначив, що у трьох інших обвинувачених такі зобов'язання не відбиралися.

 

"Суд підкреслює, що на сьогоднішній день відсутня якась офіційна інформація про подальшу долю звільнених обвинувачених", - розповів суддя.

 

Дячук наголосив, що ця обставина може перешкодити присяжним винести вирок.

 

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що судове засідання щодо кримінального провадження "Вбивства людей 20 лютого 2014 року під час Євромайдану" відбудеться в закритому режимі у зв'язку з карантином через коронавірус.

 

 З 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин. За останніми даними, в Україні зафіксовали сім випадків зараження, одна людина померла.

схожі новини