Новини 2020-03-17 13:54

"Укрзалізниця" вирішила максимально продовжити поїзди

На вокзали запускатимуться одночасно групи людей – не більше 10 осіб.

17 березня поїзди "Укрзалізниці" відправлятимуться у рейси з максимальною кількістю вагонів, щоб більше людей встигли повернутися додому. Про це повідомили у прес-служби УЗ, передає "Українська правда". 

 

"Укрзалізниця фіксує збільшення продажу квитків на поїзди, що відправляють сьогодні в рейс. Ми розуміємо, як важливо пасажирам дістатися домівок. Тому сьогодні поїзди відправлятимуться з максимальною кількістю вагонів", - йдеться у повідомленні.

 

 У пресслужбі повідомили, що з 12:00 18 березня усі залізничні вокзали будуть закриті для відвідувачів, працюватимуть лише залізничні каси на повернення квитків.

 

На вокзали запускатимуться одночасно групи людей – не більше 10 осіб.

 

17 березня для зменшення черг до залізничних кас Укрзалізниця обіцяє відкрити їх максимальну кількість на усіх вокзалах країни.

 

Нагадаємо, що з 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин. Станом на 16 березня в Україні зафіксовано 7 випадків зараження, одна людина померла.

 

 З 16 березня тимчасово заборонено в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства, за винятком окремих категорій. Заборона була введена урядом для запобігання поширення коронавірусу. Вона діятиме до 3 квітня. Також, тимчасово закрито близько сотні пунктів пропуску. У майже півсотні пунктів пропуску тимчасово припинено пішохідне сполучення.