Новини 2020-03-17 15:44

Прокуратура повідомила про підозру терористу "ЛНР"

Його підозрюють у порушенні норм міжнародного гуманітарного права.

Офіс Генерального прокурора повідомив про підозру командиру незаконного збройного формування Російської Федерації «Окрема військова комендатура ЛНР» за фактами жорстокого поводження з цивільним населенням. Про це 17 березня повідомляють на сайті відомства.

 

Зазначають, що за версією слідства, особу підозрюють у порушенні норм міжнародного гуманітарного права. Із червня 2014 року терорист організував на тимчасово окупованій території Луганської області виявлення проукраїнськи налаштованих осіб, їхнє затримання та протиправне позбавлення волі.

 

Після затримання цих осіб масово утримували у підвальних приміщеннях Луганської облдержадміністрації у неналежних умовах, застосовували фізичну силу, спричиняючи тілесні ушкодження, а також катували.

 

“Наразі слідством, яке проводить Головне слідче управління СБУ, встановлено декілька десятків осіб, що перебували у так званій «військовій комендатурі ЛНР», та до яких там застосовували тортури”, —  пишуть у повідомленні.

 

Нагадаємо, що 16 березня збройні формування Російської Федерації сім разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок ворожих обстрілів поранено одного українського військового.