Новини 2020-03-17 17:37

Як отримати «Український тиждень» під час карантину

Можна абсолютно безпечно придбати електронну версію журналу.

Команда «Українського тижня» у повному складі продовжує свою роботу попри всі труднощі, викликані карантином.

 

 

Утім є зрозумілі усім форс-мажорні обставини (закриття торгових закладів, обмеження пересування між містами тощо), які фактично унеможливлюють дистрибуцію журналу.  Отримати за підпискою чи придбати друкований примірник для багатьох наших читачів на час карантину стає просто неможливим.

 

Але вихід є!  Можна абсолютно безпечно придбати електронну версію журналу. За змістом, дизайном кількістю матеріалів – це 100%  аналог друкованої версії тільки… дешевше – 14,5 грн за номер (є можливість оформити підписку на 3 місяці й більше).

 

Не поспішайте панікувати, засмучуватись і з сумом констатувати, що Тиждень, мовляв, припинив виходити в папері. Це не так! Ми обов’язково відновимо регулярний вихід журналу, щойно буде можливість повернутися в точки продажу. А наразі вимушено і тимчасово змінюємо носій інформації. Але не зміст, бо саме він має значення. Тримаймося у часи випробувань разом!

 

Для того, щоб обрати електронну версію журналу, потрібно зробити кілька простих кроків.

 

Перейти на сторінку передплати

 

Крок 1. «Варіанти передплати»

 

Оберіть варіант передплати і натисніть кнопку «Далі»

 

 

Крок 2. «Контактні дані»

 

Заповніть Форму передплати і натисніть кнопку «Далі»

 

 

Крок 3. «Спосіб оплати»

 

Виберіть спосіб оплати (Отримати квитанцію, яку можна оплатити у відділенні будь-якого банку, або скористатися карткою Visa/MasterCard), натисніть кнопку «Далі», введіть у форму необхідні дані.