Новини 2020-03-19 09:39

Суд узяв під варту мера Світлодарська, підозрюваного у посяганні на територіальну цілісність України

Строк тримання посадовця під вартою визначено до 11 квітня 2020 року.

Донецький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Донецької області і взяв під варту міського голову Світлодарська до 11 квітня 2020 року. Про це 18 березня повідомила прес-служба Донецької прокуратури.

 

Зазначається, що мер міста обґрунтовано підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України, тобто у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

 

У прокуратурі нагадали, що у травні 2014 року Світлодарський міський голова вніс до повістки дня сесії та у подальшому позитивно проголосував з питання про надання комунальних приміщень для проведення незаконного референдуму щодо визначення суверенності «ДНР».

 

У лютому 2020 року посадовцю повідомлено про підозру та Краматорським міським судом обрано  запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Не погодившись із даною ухвалою суду, прокуратура внесла апеляційну скаргу, за результатом розгляду якої ухвалу скасовано.

 

Досудове розслідування триває.

 

Як повідомлялося, на початку березня Офіс Генерального прокурора повідомив про підозру двом колишнім суддям одного з районних судів Черкас за фактами протиправного переслідування учасників Майдану. 

схожі новини