Новини 2020-03-19 11:42

Зеленський призначив голову Тернопільської ОДА

Мова йде про Володимира Труша.

Президент Володимир Зеленський призначив Володимира Труша головою Тернопільської облдержадміністрації. Про це повідомляється в указі на сайті глави держави від 19 березня.

 

«Призначити Труша Володимира Любомировича головою Тернопільської обласної державної адміністрації», - йдеться в документі.

 

Як повідомляється на сайті ОП, Труш народився 1980 року в селі Лучинці Івано-Франківської області. У 2002 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальностями «фінанси» (магістр з економіки та підприємництва) та «Філологія» (бакалавр з філології). У 2019-му закінчив Дубенську філію Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (бакалавр з права).

 

З 2002 по 2008 рік працював у структурі податкової міліції Івано-Франківської області. У 2016-2019 роках займався підприємницькою діяльністю. З листопада 2019 року – голова Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

 

Нагадаємо, попередній очільник ОДА – Ігор Сопель – пішов у відставку 22 лютого у зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через евакуацію з Китаю, та незадовільною роботою ОДА з інформування населення щодо епідеміологічної безпеки.

схожі новини