Новини 2020-03-19 15:35

Міністр оборони та начальник Генштабу здійснили робочу поїздку на Донбас

Найбільшу увагу звертали на дотримання вимог та рекомендацій щодо запобігання коронавірусу.

Міністр оборони Андрій Таран та начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак здійснили робочу поїздку до району проведення Операції об'єднаних сил. Про це 19 березня повідомляє штаб ООС у Facebook.

 

"Важливим напрямком роботи стала оцінка перспектив реалізації інфраструктурних проектів. Оглянуто як уже створені об’єкти, так і ті, що перебувають у стані будівництва чи лише на стадії проектної документації.

Основні з них – це польові табори, військові містечка для частин та підрозділів, місцем дислокації яких визначено Донецьку чи Луганську область", - пишуть у повідомленні.

 

У штабі зазначають, що під час перебування на КПВВ «Станиця Луганська» найбільша увага зверталась на дотримання прийнятих на державному рівні вимог та рекомендацій щодо запобігання розповсюдженню респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Нагадаємо, що за минулу добу, 18 березня, збройні формування Російської Федерації 15 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі. Внаслідок цього троє українських військовослужбовців отримали бойові ураження.