Новини 2020-03-20 17:00

Коронавірус. США призупиняють візові послуги

Обмеження починаються 20 березня.

У відповідь на пандемію Covid-19 США призупиняють надання стандартних візових послуг з п’ятниці, 20 березня. Про це йдеться на сторінці Бюро з консульських справ Державного департаменту США у Twitter.

 

«У відповідь на пандемію Covid-19 Державний департамент тимчасово припиняє звичайні візові послуги в усіх посольствах і консульствах США… Ми відновимо звичайні візові послуги якнайшвидше, але наразі не можемо назвати конкретної дати», - йдеться в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.