Новини 2020-03-21 13:46

Київ зупиняє пасажирські перевезення - Аваков

За його словами, будуть припинені всі пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продуктових магазинів.

У Києві з неділі, 22 березня, зупиняються пасажирські перевезення в рамках протидії спалаху коронавіруса. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков Facebook.

 

За його словами, будуть припинені всі пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продуктових магазинів.

 

"Київ зупиняє пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продмагів . З неділі", - написав Аваков.

Київ зупиняє пасажирські перевезення, - Аваков

Зазначимо, 20 березня в Україні підтверджено 40 випадків COVID-19. Із 25 хворих на коронавірус на Буковині майже половина – в одному селі

 

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

 

З 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин.