Новини 2020-03-24 19:08

У Києві ввели масковий режим на ряді об'єктів - КМДА

Згідно з документом, масковий режим вводиться з 23 березня до окремого розпорядження.

Київська міська державна адміністрація ввела обов'язковий масковий режим в адміністративних та виробничих приміщеннях, а також у громадському транспорті у зв'язку з коронавірусом. Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету КМДА.

 

Згідно з документом, масковий режим вводиться з 23 березня до окремого розпорядження.

 

"Головного управління Національної поліції України в місті Києві районним в місті Києві державним адміністраціям запровадити на території міста Києва обов'язковий "масковий режим" для людей, які знаходяться в адміністративних, виробничих приміщеннях і в громадському транспорті", - повідомили в КМДА.

 

Нагадаємо, що Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

 

схожі новини