Новини 2020-03-24 21:40

Перенесення Олімпійських ігор та закриті кордони з ЄС. Головне за 24 березня

Тиждень зібрав найважливіші новини цього вівторка.

Олімпійські ігри вирішили перенести на рік через пандемію короновірусу

Image result for відміна олімпійських ігор

Олімпійські ігри-2020 у Токіо перенесли на 2021 рік через Covid-19. Про повідомили на сайті Міжнародного олімпійського комітету за результатами обговорення президента МОК Томаса Баха та прем’єра Японії Сіндзо Абе.

 

 «У нинішніх обставинах та на основі інформації, наданої ВООЗ сьогодні, президент МОК та прем'єр-міністр Японії дійшли висновку, що Ігри повинні бути перенесені на дату після 2020 року, але не пізніше літа 2021 року, щоб зберегти здоров'я спортсменів, усіх, хто бере участь в Олімпійських іграх та міжнародному співтоваристві», - йдеться в повідомленні.

 

Кількість зафіксованих в Україні випадків COVID-19 наближається до сотні

В Україні вже зафіксовано 97 випадків інфікування коронавірусом COVID-19. Про це під час брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомляє УНІАН

 

 

"Ми маємо сьогодні вже 84 нових випадки коронавірусної хвороби, якщо ми оперуємо даними попередньої доби. А також плюс 13, то це вже буде 97 випадків на момент проведення нашого брифінгу", - розповів він.

 

 

Польський суд виніс вирок обвинуваченим у підпалі офісу Спілки угорців в Ужгороді

 

Польський суд виніс вирок обвинуваченим у підпалі офісу Спілки угорської культури в Ужгороді. 

 

Повідомляється, що суд у Кракові визнав обвинувачених у підпалі винними у скоєнні терористичного акту. Організатора злочину Міхала Прокоповича - члена проросійської партії Zmiana - засудили до трьох років в'язниці. Виконавці підпалу Адріан Марглевський і Томаш Шимковяк отримали, відповідно, 2 і 1 рік позбавлення волі.

 

Крім того, обвинувачених зобов'язали сплатити штрафи і відшкодувати збитки. Обвинувачення стверджувало, що підсудні намагалися підірвати українську політичну систему і посилити конфлікт між українцями і угорцями. У результаті суд погодився з тим, що підпал офісу Спілки угорців Закарпаття був терактом.

 

ЄС на місяць обмежив в’їзд

Євросоюз щонайменше на місяць обмежив в’їзд, щоб запобігти поширенню коронавірусу. 

 

«ЄС вирішив тимчасово обмежити всі несуттєві поїздки до ЄС, щоб стримувати поширення коронавірусу», - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомив високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель, Європейська рада «затвердила пропозиції Єврокомісії про те, що в'їзд в ЄС має бути обмежений на 30 днів або довше, щоб запобігти поширенню вірусу. Він поширюється, тому що люди переміщують його під час подорожей та особистих контактів. Заборонено в’їзд на європейську територію в разі, якщо це не «основна» подорож неєвропейського громадянина».

схожі новини