Новини 2020-03-25 10:32

Віце-прем'єр Резніков заявив, що рішення про створення "консультативної ради" з ОРДЛО в середу не ухвалять

Проте, це рішення може бути ухвалене після консультацій з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

На засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на сході України, яке відбудеться 25 березня у форматі відеозв'язку, не буде ухвалено рішення про створення у рамках ТКГ "консультативної ради" за участю "представників" ОРДЛО. Про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

 

"ТКГ відбувається у форматі відеоконференції, тому жодних рішень про створення підписано бути не може фізично. Більше того, безпосередньо рішення про створення може бути ухвалене після консультацій з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Вони на сьогодні тривають", - сказав Резніков у поширеному в середу коментарі, відповідаючи на запитання, чи буде ухвалено рішення про створення такої консультативної ради на засіданні ТКГ у середу.

 

Нагадаємо, 25 березня п’ятий президент України Петро Порошенко засудив створення “консультативної ради” з "представниками" ОРДЛО. Він зазначив, що не випускає із поля зору ті червоні лінії, які спільно з небайдужою громадськістю накреслили ще минулого року для Володимира Зеленського.

 

 24 березня на неприпустимості підписання рішення про створення консультаційної ради з "представниками ОРДЛО" наголосили фонд “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”,  VoxUkraine, Центр “Нова Європа” Центр спільний дій, Український центр європейської політики, Рух “Чесно” та інші аналітичні центри і громадські діячі.