Новини 2020-03-25 16:29

У Києві підтвердили ще три випадки коронавірусу – Кличко

Кількість киян, які підхопили Covid-19, сягнула 34 осіб.

У Києві підтвердили три нові випадки зараження коронавірусною інфекцією. Про це написав мер столиці Віталій Кличко у Telegram у середу, 25 березня.

 

«Сьогодні вдень додалися ще 3 лабораторно підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Дані ми отримали від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», - йдеться в повідомленні.

 

Всі кияни, у яких лабораторні дослідження підтвердили діагноз, - чоловiки віком 31 рік, 36 років та 67-річний. Двоє з них нещодавно повернулися з Ізраїлю, один - з Об’єднаних Арабських Еміратів. Усі госпіталізовані до Олександрівської лікарні столиці.

 

Таким чином, кількість киян, які підхопили Covid-19, сягнула 34 осіб.

 

Як повідомлялося, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

 

З 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин. 18 березня в рамках карантинних заходів зупинилися всі залізничні, авіаційні та автобусні міжміські і міжобласні пасажирські перевезення.

 

25 березня уряд продовжив всеукраїнський карантин до 24 квітня.