Новини 2020-03-30 11:20

Коронавірус. Трамп продовжив обмежувальні заходи до кінця квітня

Раніше президент говорив, що США позбудуться епідемії до Великодня.

Американський президент Дональд Трамп продовжив обмеження у зв’язку з коронавірусом до кінця квітня. Про це повідомила «Європейська правда» з посиланням на Reuters у понеділок, 30 березня.

 

Як повідомляється, Трамп звернувся до громадян після того як кількість загиблих від коронавірусної хвороби в США перевищила 2460, а число заражених сягнуло понад 140 тисяч випадків.

 

«Пік, найвища точка смертності, ймовірно, настане через два тижні. Немає нічого гіршого, ніж оголосити про перемогу до того, як перемога буде здобута», - сказав Трамп на брифінгу в Рожевому саду Білого дому.

 

Раніше Трамп говорив, що США позбудуться епідемії до Великодня.

 

Зазначимо: з 20 березня у відповідь на пандемію Covid-19 США вирішили призупинити надання стандартних візових послуг.

 

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

схожі новини