Новини 2020-03-31 18:06

В Польщі оголосили про ряд нових обмежень через коронавірус

Також обмеження діятимуть й на відвідування парків, бульварів, скверів, пляжів та інших місць відпочинку.

Через стрімке поширення коронавірусу в Польщі оголосили про ряд нових обмежень, які будуть діяти з 2 квітня. Про це повідомляє RMF24.

 

Як повідомляється, відтепер в публічних місцях між людьми має зберігатися дистанція у два метри, що означає пересування виключно поодинці. Виключенням є супроводження родичем неповнолітніх дітей чи супровід опікунами людей, які цього потребують. Також забороняється самостійно пересуватись за межами дому неповнолітнім дітям.

 

Крім того, з 10:00 до 12:00 доступ у магазини, аптеки і інші служби буде відкритий лише для людей старше 65 років, а черга до каси не повинна перевищувати більше трьох осіб.

 

Також обмеження діятимуть й на відвідування парків, бульварів, скверів, пляжів та інших місць відпочинку.

 

Як зазначається, у Польщі зафіксовано понад 2100 заражень на коронавірус, 31 людина з яких померла.

 

Як повідомлялося, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.