Новини 2020-04-01 09:47

Чубаров заявив про перенесення «Маршу гідності» в Крим через коронавірус

Нова дата проведення міжнародної ненасильницької акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності» буде визначена з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні.

Організована піша хода «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності» з території материкової України на територію тимчасово окупованого Російською Федерацією Криму, призначена на 3 травня 2020 року, переноситься через поширення короавірусу. Про це 31 березня у Facebook повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

 

«У такій ситуації, коли здоров'я і безпека життю людей можуть бути забезпечені лише за умови дотримання спеціальних запобіжних заходів від зараження COVID-19, Штаб міжнародної ненасильницької акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності » - організованої пішої ходи з території материкової України на територію тимчасово окупованого Російською Федерацією Криму - оголошує про перенесення дати її проведення, раніше призначеної на 3 травня 2020 року», - написав він.

 

При цьому, зауважив Чубаров, нова дата проведення міжнародної ненасильницької акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності» буде визначена з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні.

 

Він додав, що штаб міжнародної ненасильницької акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності» продовжує свою роботу з підготовки акції в режимі віддаленого спілкування і в форматі локальних зустрічей.

 

Нагадаємо, масовий перетин кримськими татарами адміністративного кордону з анексованим Кримом повинен був пройти в пункті пропуску Чонгар. У перших рядах маршу на Крим повинні були йти члени Меджлісу, народні депутати і західні партнери.

 

Станом на 10:00 вівторка, 31 березня, в Україні зафіксовано 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби Covid-19. 

схожі новини