Новини 2020-04-01 11:06

Топ-менеджер Нафтогазу залишає посаду

Мова йде про Андрія Фаворова.

Андрій Фаворов іде з посади директора з інтегрованого газового бізнесу НАК «Нафтогаз України». Про це повідомляється на сайті Нафтогазу в середу, 1 квітня.

 

Також Фаворов припиняє тимчасово здійснювати повноваження генерального директора АТ «Укргазвидобування». Тепер тимчасово заміщує гендиректора Укргазвидобування Олександр Романюк – перший заступник гендиректора.

 

Як повідомляється, кадрові зміни відбуваються в межах продовження трансформації групи Нафтогаз. Зазначається, що діяльність з видобутку та реалізації газу була об’єднана в один дивізіон на період ПСО (покладення спеціальних обов’язків). З 1 травня 2020 року Україна взяла на себе зобов'язання лібералізувати ринок постачання газу побутовим споживачам і забезпечити умови для конкуренції. Дія ПСО припиняється – відтак Нафтогаз адаптує структуру до нових ринкових умов та переглядає логіку інтеграції. Інтегрований газовий бізнес буде розділений на два дивізіони – з видобування і комерційної діяльності. Наразі триває їх формування.

 

Як повідомлялося, Фаворов був призначений керівником інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу у 2018 році. До того він був директором і керівним партнером компанії «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ).

схожі новини