Новини 2020-04-01 15:30

Італія продовжить обмеження для протидії коронавірусу до 13 квітня

Темпи зростання кількості заражень у країні сповільнюються.

Італія продовжить обмеження для протидії коронавірусу до 13 квітня. Про це повідомило Reuters, цитуючи італійського міністра охорони здоров'я Роберто Сперанцу в середу, 1 квітня.

 

Як зазначається, темпи зростання кількості заражень в Італії сповільнюються.

 

«Ми не повинні плутати перші позитивні сигнали з сигналом «відбій». Дані свідчать, що ми на правильному шляху і що радикальні рішення приносять свої плоди», - сказав Сперанца в італійському Сенаті.

 

Раніше Сперанца анонсував, що уряд збирається продовжити карантинні заходи щонайменше до Великодня – 12 квітня. Обмеження в Італії мали тривати до 3 квітня.

 

Зауважимо, станом на 1 квітня в Італії зафіксовано 105 792 заражень Covid-19.

 

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Як з’ясувалося, першою інфекцію підхопила продавчиня креветок.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.