Новини 2020-04-01 16:07

У НАТО розповіли, що готові оборонятися від військової активності Росії

НАТО продовжуватиме патрулювання повітряного та морського простору.

У Північноатлантичному альянсі заявляють, що зберігають спроможність до оборони і захисту країн-союзниць від загроз, включаючи військову активність Росії поблизу кордонів НАТО. Про це 1 березня під час віртуальної пресконференції заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, як повідомляє Укрінформ.

 

«Важливо, щоб навіть в умовах заходів із стримування вірусу НАТО було спроможним продовжувати операції. Тому що загрози й виклики, які постають перед нами, нікуди не поділися внаслідок кризи COVID-19. Ми все ще маємо терористичні загрози, ми все ще маємо Аль-Каїду та «Ісламську державу, хоча, водночас, бачимо унікальну можливість для досягнення миру в Афганістані. Ми, безумовно, бачимо масштабну військову активність поблизу кордонів НАТО, нові навчання у західних військових округах Росії та її військову присутність у Північному морі», - зазначив Столтенберг.

 

Генеральний секретар додав, що НАТО продовжуватиме патрулювання повітряного та морського простору, забезпечить свою присутність в повітрі, на суходолі та у морі.

 

Нагадуємо, що Міністри закордонних справ країн-членів НАТО збираються схвалити новий пакет допомоги для України, а також Грузії. Як зазначається, пакет мають схвалити 2 квітня.   

 

11 лютого Столтенберг заявив, що найкращий спосіб для України наблизитися до членства в НАТО – це продовження курсу реформ.

 

 

 

схожі новини