Новини 2020-04-06 14:30

СБУ повідомила про підозру терористу "ДНР" та оголосила його в розшук

Злочинець сприяв представникам терористичної організації у створенні псевдодержавних установ.

Служба безпеки України заочно повідомила про підозру у вчиненні злочину так званому міністру транспорту терористичної організації «ДНР», його оголосили у розшук. Про це 6 квітня повідомляють на сайті СБУ. 

 

“За даними слідства, мешканець тимчасово окупованої Ясинуватої, який раніше очолював місцеве локомотивне депо, у 2014 році приєднався до незаконних збройних формувань. Ватажки угруповань призначили його керівником залізниці на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донеччини. Перебуваючи на «посаді», підозрюваний займався організацією перевезень учасників бандформувань, їхньої техніки та озброєння для участі у бойових діях проти сил антитерористичної операції”, —  пишуть у повідомленні.

 

Зазначають також, що він активно сприяв представникам терористичної організації у створенні псевдодержавних установ. Також із 2018 року зловмисник обіймає посаду так званого керівника «міністерства транспорту ДНР». 

 

Наразі так званому міністру слідчими СБУ заочно повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

 

Нагадаємо, що раніше Служба безпеки викрила ботоферму, через яку зловмисники поширювали фейки про COVID-19 і закликали до повалення конституційного ладу. 

схожі новини