Новини 2020-04-07 11:59

У Великій Британії Верховний суд відмовив Коломойському, позов ПриватБанку до екс-власників розгляне Високий суд Англії

Банк впевнений, що в кінцевому підсумку йому вдасться відшкодувати понад $3 млрд.

Верховний суд Великої Британії відмовив у задоволенні клопотань, поданих екс-власниками Приватбанку Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим про дозвіл оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 року, яке підтвердило юрисдикцію англійського суду розглядати позов ПриватБанку до екс-власників, повідомив банк у вівторок.

 

"Отже, у пана Коломойського, пана Боголюбова та компаній більше немає жодних способів оскарження, тому позов банку надалі розглядатиметься по суті у Високому суді Лондона. Банк впевнений, що в кінцевому підсумку йому вдасться відшкодувати понад $3 млрд", - зазначається в релізі ПриватБанку

 

Згідно з ним, у рішенні, ухваленому 6 квітня 2020 суддями Рідом, Брігсом та Сейлсом, Верховний суд підтвердив, що у задоволенні клопотань щодо дозволу на оскарження має бути відмовлено "оскільки клопотання не стосуються питань права, які мають розглядатися в цей момент".

 

Верховний суд також зобов'язав Коломойського, Боголюбова та шість компаній, зареєстрованих в Англії та на Британських Віргінських Островах, відшкодувати витрати, понесені ПриватБанком через їхні невдалі клопотання.

 

Нагадаємо, у листопаді 2017 року перший заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова заявила, що українська держава в особі Міністерства фінансів України має намір за 5 років вийти з капіталу Приватбанку.

схожі новини