Новини 2020-04-08 11:30

У ЗСУ підтвердили п’ять випадків захворювання COVID-19

На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебувають 118 осіб.

Станом на 7 ранку середи, 8 квітня, у Збройних силах України зареєстровано 5 випадків захворювання COVID-19, з них один – летальний. Про це повідомляється на сторінці Командування Медичних сил ЗСУ у Facebook.

 

На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебувають 118 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби – 19 осіб.

 

Як зазначається, новий випадок захворювання підтверджено у військовослужбовця Київського гарнізону, який з 3 квітня перебував на самоізоляції у зв'язку з контактом з хворою особою. Наразі стан здоров’я військовослужбовця задовільний. Він проходить лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби. Особи, що контактували з даним військовим, також на самоізоляції.

 

«Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни», - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 6 квітня у ЗСУ від коронавірусної хвороби померла співробітниця однієї з військових частин з Івано-Франківської області.