Новини 2020-04-08 22:24

Позачергове засідання ВР плануєть провести 13 квітня - Разумков

Разумков нагадав, що головним законопроектом, який розглядатиметься на засіданні, будуть зміни до держбюджету. "

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зазначає, що позачергове засідання парламенту планується провести у понеділок, 13 квітня. Про це йдеться у його коментарі, розміщеному на Youtube-каналі телеканалу "Рада".

 

"На жаль, позачергове засідання трохи було переміщене в часі, воно відбудеться, орієнтовно, в понеділок. Ми плануємо, що це буде понеділок", - сказав Разумков.

 

Він пояснив, що "лише в середу ввечері, фактично, був готовий остаточний варіант, який був підготований Мінфіном в спільній роботі з комітетами Верховної Ради України".

 

"І лише після цього ми змогли його роздати нашим колегам, народним депутатам, для того, щоб вони ознайомилися, вивчили цей документ, можливо, внесли свої зауваження. Для цього теж потрібен час", - сказав голова ВР.

 

Саме тому, додав він, "з п'ятниці ми перемістили позачергове засідання на понеділок".

 

За словами спікера, плануються ще додаткові зустрічі з представниками депутатських фракцій та головами комітетів.

 

Разумков нагадав, що головним законопроектом, який розглядатиметься на засіданні, будуть зміни до держбюджету. "Можливо, ще додаткові законопроекти, які будуть визначатися ініціаторами проведення позачергового засідання. Вони можуть бути різними. Все в рамках Регламенту і потреб, які будуть стояти перед Верховною Радою", - сказав він.