Новини 2020-04-10 18:45

"Шлях до дестабілізації". Рух опору капітуляції зробив заяву щодо посилення карантину

В організації вважають, що обшуки у Тетяни Чорновол - це "помста представників диктаторського режиму Януковича".

Рух опору капітуляції засуджує останні політичні події в Україні. Про це йдеться у заяві організації. 

 

"Останні події в державі свідчать про небезпечну тенденцію: під прикриттям боротьби з пандемією коронавірусу влада намагається не тільки ухвалити антидержавницькі та капітулянські рішення, але й почати політичні репресії і переслідування патріотів та учасників Революції Гідності. Двигуном цих злочинних дій влади є реваншисти, які повернулися у високі кабінети. Вони діють за вказівкою Москви", - йдеться у заяві.

 

Також Рух опору капітуляції вважає, що обшуки у колишньої народної депутатки Тетяни Чорновол - це "помста представників диктаторського режиму Януковича". 

 

"Прокремлівські реваншисти сприйняли перемогу Зеленського як свою власну. В Україну повернулися одіозні особи на зразок Портнова. Почалися системні переслідування активістів. Багато з них перебувають за ґратами. Зокрема, йдеться про Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко і Яну Дугар. Новий Генпрокурор погрожує ув‘язненням Сергію Стерненку. Висуваються абсурдні обвинувачення Софії Федині, Марусі Звіробій та Сергію Пояркову", - зазначається у заяві. 

 

Нагадаємо, що 10 квітня у Чорновол проводили обшуки слідчі Державного бюро розслідувань.