Новини 2020-04-13 22:00

Зміни до держбюджету, пожежа біля ЧАЕС та закон про ринок землі

Тиждень.ua зібрав головні новини цього понеділка.

Рада ухвалила зміни до держбюджету

 

Парламент ухвалив зміни до держбюджету-2020 за основу і в цілому.

 

Дефіцит держбюджету пропонується збільшити на 202 млрд грн - до 298,4 млрд грн (з 96,3 млрд грн), доходи скорочують на 119,75 млрд грн - до 975,8 млрд грн (з 1095,6 млрд грн), видатки збільшуються на 82,4 млрд грн - до 1266,4 млрд грн (з 1184 млрд грн).

 

У частині доходу зменшилися на 145,4 млрд податкові надходження, в основному за рахунок зменшення внутрішніх податків на товари і послуги та ПДВ з імпорту.

 

У Раді розблокували підписання закону про ринок землі, Разумков його підписав

 

 

Верховна Рада розглянула й відхилила 13 постанов про скасування закону про ринок землі, розблокувавши таким чином його підписання. 

 

Пізніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. 

 

 

Вогонь у Чернобильській зоні підходить до найбільш забруднених радіацією місць: фото з супутника

 

Станом на 12 квітня пожежами охоплені сотні гектарів в Чорнобильській зоні, вогонь почав добиратися до найбільш радіаційно забруднених частин зони відчуження.

 

Крім диму, до населених пунктів може прилетіти суттєва кількість радіоактивних ізотопів, що перебували у зв'язаному виді у ґрунті та рослинах.

 

Києво-Печерську лавру вирішили закрити на карантин

 

Києво-Печерська лавра, за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій столиці, закривається на карантин у зв'язку з підтвердженими там понад 90 випадками інфікування коронавірусом COVID-19. 

схожі новини