Новини 2020-04-17 19:39

НАТО проводить операції в Чорному та Балтійському морях

Два есмінці США спільно із кораблями союзників по Альянсу беруть участь в операціях.

Два есмінці США спільно із кораблями союзників по НАТО беруть участь в операціях Альянсу у Балтійському та Чорному морях. Про це йдеться на сайті Альянсу у п’ятницю, 17 квітня.

 

«Есмінець USS Donald Cook увійшов в Балтійське море 11 квітня після участі у спільних протичовнових навчаннях з Великою Британією. Під час знаходження у Балтійському морі він здійснюватиме морські операції разом з європейським союзниками для забезпечення регіональної стабільності. Ще один корабель, USS Porter, пройшов міжнародними транзитними каналами у Чорне море 13 квітня, з метою участі у безпекових морських операціях спільно з союзниками по НАТО і партнерами», - йдеться у повідомленні.

 

Обидва есмінці постійно дислоковані у іспанському порті Рота. Вони постійно беруть участь у різноманітних місіях, включаючи двосторонні та багатосторонні навчання та операції Постійних військово-морських груп НАТО.

 

Нагадаємо, 2 квітня у НАТО погодили новий пакет підтримки для України, а також Грузії. Новий пакет передбачає військові навчання і додатковий доступ до навчальних програм НАТО.

схожі новини