Новини 2020-04-21 13:45

У Чорнобильській зоні ліквідовано один з осередків пожежі

Демчук зазначив, що для гасіння та локалізації на даний час в зоні відчуження залучені пожежні розрахунки, інженерна техніка та авіація.

У Чорнобильській зоні ліквідовано осередок пожежі поблизу селища Корогод. Про це під час брифінгу повідомив директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук.

 

Демчук зазначив, що для гасіння та локалізації на даний час в зоні відчуження залучені пожежні розрахунки, інженерна техніка та авіація.

 

"В Чорнобильській зоні ліквідовано осередок поблизу селища Корогод, який вчора був локалізований. На цей час основні зусилля спрямовані на гасіння трьох осередків поблизу населених пунктів Розсоха, Крива Гора та Рудьки та торф’яників в осередках пройдених вогнем", - розповів він.

 

Нагадаємо, пожежа в Чорнобильській зоні спалахнула 4 квітня з вини 27-річного жителя села Рагівка, який для забави в трьох місцях підпалив сміття та траву. Вогонь вітром перекинуло далі. 15 квітня стало відомо, що осередки пожеж поблизу міст Прип'яті та Чорнобиля у зоні відчуження повністю ліквідовано.

 

Як повідомлялося, у причетності до підпалів поліція Київської області вручила двом людям підозри. Є припущення, що могла діяти група осіб. Поліція вивчає причини таких масштабних пожеж та не поодиноких осередків загоряння.

 

Унаслідок пожежі понад 30% туристичних локацій втрачені повністю і відновленню не підлягають.