Новини 2020-04-24 15:20

Прокуратура Криму повідомила про підозру двом учасникам захоплення штабу МВС

Йдеться про незаконне збройне формування Добровольча народна дружина «Рубіж».

Двом учасникам НЗФ «Рубіж», які брали участь в захопленні Штабу Військово-Морських Сил України у Севастополі Прокуратура автономії спільно з ГУНП в АР Крим та Севастополя повідомили про підозру. Про це повідомляють на сайті прокуратури АР Криму.

 

Зазначають, що двох учасників незаконного збройного формування “Добровольча народна дружина «Рубіж» за ч. 2 ст. 260 КК України (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності). Санкція інкримінованої статті передбачає позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що зазначені громадяни України, будучи учасниками незаконного збройного формування «Добровольча народна дружина «Рубіж», 19-20 березня 2014 року брали участь в облозі та захопленні Штабу Військово-Морських Сил України у м. Севастополі. Підозрювані також брали участь в захопленні протичовнового корвета «Хмельницький», який належить Військово-Морським Силам України, з метою забезпечення відбуксирування судном збройних сил Російської Федерації”, —  пишуть у повідомленні.

 

Зазначають також, що зараз підозрюваних оголошено в розшук, вживаються заходи для встановлення їх місцеперебування.

 

Нагадаємо, що Прокуратура Автономної республіки Крим повідомила про підозру чотирьом співробітникам незаконно створеної "Прокуратури Республіки Крим" за переслідування учасників мітингу на підтримку територіальної цілісності України.