Новини 2020-04-30 13:09

«Мир і Війна». ПЕН-клуб організовує міжнародний проект до 75-річчя завершення Другої світової

Тиждень.ua є інформаційним партнером заходу.

 День пам’яті та примирення, Український ПЕН та Національний університет «Києво-Могилянська Академія» 8 травня організовують міжнародний проект «Мир і Війна» до 75-річчя завершення Другої світової війни в Європі.

 

8 травня з 10:00 до 21:30 відбудеться інтелектуальний телемарафон в ефірі телеканалів Прямий, Еспресо та 5 канал. Українські та світові інтелектуали у прямому ефірі розмовлятимуть про сучасні погляди на Другу світову війну, демократію й тоталітаризм, пам’ять про війну та виклики для Європи сьогодні.

 

Учасники телемарафону: Ярослав Грицак, Рафал Внук, Емануеліс Зінґеріс, Олена Стяжкіна, Сергій Плохій, Мустафа Джемілєв, Станіслав Асєєв, Йосиф Зісельс, Адам Міхнік, Мирослав Маринович, Галина Акерман, Вікторія Амеліна, Леонід Фінберг, Оля Гнатюк, Сергій Лозниця,Тамара Горіха Зерня (Дуда), Марюс Івашкавічус, Ахтем Сеітаблаєв, Ірина Цілик, Андерс Фоґ Расмуссен, Карл Шльоґель, Дональд Туск, Курт Волкер, Петро Порошенко.

 

Мета телемарафону – представити сучасний європейський погляд на Другу світову війну, а також попередити про нову загрозу для миру в Європі. Тому паралельно з історичною рефлексією ітиметься й про теперішні виклики: про нову війну, перед якою постала Україна, умови для досягнення миру, боротьбу з пандемією й супровідне призупинення громадянських свобод та обмеження прав людини.

 

Тиждень.ua є інформаційним партнером заходу. 

схожі новини