Новини 2020-04-30 17:34

Двох росіян засудили через замах на українського розвідника

Цю справу розслідували працівники Служби безпеки.
Голосіївський райсуд Києва визнав двох росіян винними у замаху на вчинення теракту і засудив їх до 7 і 8 років позбавлення волі. Про це 30 квітня повідомляє Офіс генпрокурора.

 

"За публічного обвинувачення прокурорів Офісу генпрокурора Голосіївський райсуд м. Києва визнав винним двох громадян Російської Федерації у замаху на вчинення терористичного акту, незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами, а також використанні підроблених документів (ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 358 КК України). Їм призначено покарання у виді 7 та 8 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що вчиненню замаху на теракт передувала ретельна та тривала підготовка, яка, зокрема, включала використання підроблених паспортів і водійських посвідчень громадян Киргизької Республіки, слідкування за можливими місцями перебування та маршрутами пересування потерпілого, виготовлення саморобного вибухового пристрою, придбання вогнепальної зброї і боєприпасів.

 

Цю справу розслідували працівники Служби безпеки.

 

Нагадаємо,  у ніч проти 4 квітня 2019 року на вулиці Вільямса в Голосіївському районі Києва вибухнув автомобіль Chevrolet Evanda. За даними правоохоронців, вибухівка здетонувала під час закладення, підривник зазнав тяжких поранень (йому відірвало п'ясть руки), згодом він помер у лікарні.