Новини 2020-05-05 13:36

Британія вийшла на перше місце в Європі за рівнем смертності від COVID-19

Країна обійшла навіть Італію.

У Великій Британії зафіксували понад 30 тисяч смертей від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє Reuters

 

Такий показник смертності від коронавірусної інфекції наразі - найвищий у Європі. 

 

Британія обійшла за рівнем смертності навіть Італію. Утім, додають у публікації, у цих країнах рівень смертності обчислюють по-різному. 

 

Нагадаємо, COVID-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Як з’ясувалося, першою інфекцію підхопила продавчиня креветок.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на COVID-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.