Новини 2020-05-05 17:55

"Реалізація сценарію Кремля". Геращенко прокоментувала новий склад делегації України в ТКГ

Екс-представниця України вважає таке рішення "легітимізацією ОРДЛО".

Співголова парламентської фракції "Європейська солідарність", екс-представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Ірина Геращенко заявила, що новий склад делегації України для участі у тристоронніх переговорах - це "продожвення легітимізації "республік". Про це вона написала у Facebook.

 

"Мій коментар дуже простий - це продовження легітимізації "республік", новий крок до реалізації сценарію Кремля про "прямий діалог з Донецьком і Луганськом". Чому? Тому що в переговорну групу офіційно вводяться представники виконавчої влади на рівні віце- прем‘єра і заступників міністрів. Тим самим піднімаючи статус так званих "представителей" ОРДЛО, які сидять в Мінську як запрошені, а не учасники", - зазначила вона. 

 

Геращенко додала, що присутність в Мінську керівників профільних комітетів ВР "також дозволить РФ і їх маріонеткам більш голосно говорити про "узгодження українського законодавства з ОРДЛО". 

 

Нагадаємо, у вівторок, 5 травня, президент Володимир Зеленський затвердив склад делегації для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях.