Новини 2020-05-07 13:42

Денісова заявила, що українських політв'язнів в РФ не забезпечують засобами захисту від COVID-19

Сервера Мустафаєва та Нарімана Мемедемінова не забезпечують медичними масками, одноразовими рукавчиками та дезінфекторами.

Українців Сервера Мустафаєва та Нарімана Мемедемінова, яких незаконно утримують у «ФКУ СИЗО 1 ГУФСИН России по Ростовской области», не забезпечують медичними масками, одноразовими рукавчиками та дезінфекторами, в тому числі в період їх участі у слідчих діях та судових засіданнях, а також не надають безкоштовне медико-санітарне забезпечення. Про це у Telegram повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. 

 

Вона зазначила, що вимагає відповідного реагування уповноваженої з прав людини в РФ Тетятни Москалькової вжити термінових заходів щодо забезпечення незаконно ув'язнених громадян України ЗІЗ та надання належного медико-санітарного забезпечення, з урахуванням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я та Підкомітету ООН з питань запобігання катуванням.

 

Зазначимо: 21 травня 2018 року року в окупованому Криму затримали координатора «Кримської солідарності» Сервера Мустафаєва і жителя села Долинне Бахчисарайського району Едема Смаїлова. Звинувачення проти них долучили до бахчисарайськї «справи Хізб ут-Тахрір». Міжнародна правозахисна організація Amnesty International визнала Сервера Мустафаєва в'язнем совісті.

схожі новини