Новини 2020-05-07 17:35

ОП вирішив підвищити рівень представництва України в ТКГ

Про це заявив керівник Офісу Андрій Єрмак.

В Офісі президента вирішили підвищити рівень представництва України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Про це заявив у четвер, 7 травня, керівник ОП Андрій Єрмак, передає «Укрінформ».

 

Зазначається, що це має продемонструвати світові серйозну налаштованість на виконання Мінських домовленостей, навіть у разі відсутності кроків у відповідь з боку Росії.

 

«Було прийнято рішення щодо підвищення представництва України у ТКГ. Я вважаю, що цим кроком Україна ще раз демонструє серйозність намірів виконувати Мінські домовленості. Ми показуємо світові і, зокрема, Росії, що Україна зі свого робить усе, щоб виконати Мінські домовленості, не переходячи наших «червоних ліній». Якщо не буде кроків у відповідь, ми будемо продовжувати працювати в тому ж форматі», - сказав Єрмак, зауваживши, що сторонами ТКГ є Україна, Росія і ОБСЄ, «жодних інших сторін у ТКГ немає – є запрошені особи».

 

Нагадаємо, 5 травня президент Володимир Зеленський затвердив склад делегації для участі в ТКГ. Днем пізніше стало відомо, що Україна запропонувала перезавантажити роботу ТКГ. Зокрема, пропонується залучити до роботи в ТКГ осіб, які представляють окремі райони Донецької та Луганської областей, внутрішньо переміщених осіб. Учасники ТКГ залучатимуть цих людей до дискусії, консультацій та узгодження питань, передбачених Мінськими домовленостями.

схожі новини