Новини 2020-05-11 12:15

У Нідерландах знайшли мертвою українку із судна Regal Princess

Тіло виявили у порту міста Роттердам.

У Нідерландах знайшли мертвою українську громадянку, яка була членом екіпажу судна Regal Princess. Про це 11 травня повідомив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев, як пише Укрінформ.

 

Зазначать, що тіло виявили у порту міста Роттердам.

 

"Нідерланди. 10.05.2020 у м. Роттердам (Королівство Нідерланди) була знайдена мертвою 39-річна громадянка України, член екіпажу пришвартованого у порту судна Regal Princess. Тіло померлої було виявлено у воді за бортом судна", - розповів Погорельцев.

 

За попередньою інформацією місцевої поліції, смерть українки сталася внаслідок самогубства. Тіло загиблої доправлено до місцевого моргу. Погорельцев стверджує, що родичі померлої повідомлені про факт смерті.

 

Посольство України в Королівстві Нідерланди підтримує зв’язок з місцевою поліцією, медичним закладом та вживає відповідних заходів щодо організації перевезення тіла загиблої в Україну для поховання. Справа перебуває на контролі Департаменту консульської служби МЗС та Посольства України в Королівстві Нідерланди.