Новини 2020-05-12 17:10

Укрзалізниця оголосила про план відновлення роботи електричок

Спочатку повернуться 745 електричок в години "пік".

Укрзалізниця планує відновлювати приміське сполучення у два етапи за умови скасування чи пом'якшення карантину. Про це 12 травня повідомляють на сайті Укрзалізниці.

 

Зазначається, що спочатку на колії повернуться 745 електричок для забезпечення підвозу до місць роботи в години "пік", далі планується призначити ще 571 поїзд. 

 

У повідомленні пояснюють, що наразі фахівці компанії проводять технічний огляд обладнання і рухомого складу, перевіряють працездатність кас і платіжних терміналів, здійснюють поточні ремонти вокзалів і поїздів

 

За даними "Укрзалізниці", при відновленні курсування на першому етапі, виходячи із місячного розрахунку, компанія недоотримає 279,5 млн грн, а на другому — ще 224,5 млн грн.

 

"Компанія розуміє складну ситуацію в економіці країни і сумлінно виконуватиме функції соціального перевізника. Проте, ми також звертаємо увагу на необхідності вирішення питання компенсацій за перевезення пільговиків та джерел фінансування розвитку приміського руху", — зазначив очільник компанії Іван Юрик.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 9:00 вівторка, 12 травня, виявлено 16 023 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 425 летальних, 3373 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 375 нових випадків.

схожі новини