Новини 2020-05-13 12:44

Кличко звернувся до уряду, щоб дозволили відкрити метро

Мова йде про відновлення роботи в звичайному режимі.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабміну, щоб там дозволили відкрити метро. Про це повідомляється на каналі Кличка в Telegram у середу, 13 травня.

 

​​«Я звертаюсь до уряду - після 22 травня, а точніше – з 25 травня (бо 22 - це п'ятниця, а потім два вихідних), дозволити відновити роботу метро в столиці! Звичайно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться», - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомляється, столична влада наполягатиме на відновленні роботи метро, при чому – роботи в звичайному режимі.

 

«Щодо ідеї спецперепусток для проїзду в метрополітені – вона абсолютно утопічна. Ми створимо страшенні натовпи і буде ще гірше», - йдеться в повідомленні.

 

Зазначимо: раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що метро відкриватиметься у кілька етапів. Зокрема, воно запрацює для окремих категорій громадян і буде їздити з певними обмеженнями. На момент завершення епідемії метрополітен вже працюватиме у звичному режимі.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карантин. Київ без метро

 

Нагадаємо, робота метро зупинилася у зв’язку з оголошенням карантину через пандемію COVID-19 з 12 березня. 4 травня карантин був продовжений до 22 травня, але з 11 травня діють деякі послаблення.