Новини 2020-05-13 17:37

У Нафтогазі підтвердили, що посада Вітренка буде оптимізована

Раніше Вітренко повідомив, що його звільнять за два місяці.

У компанії "Нафтогаз-Україна" підтвердили, що посада виконавчого директора, яку наразі обіймає Юрій Вітренко, буде оптимізована. Про це Тижню.ua повідомили у прес-службі компанії.

 

 

"В рамках трансформації Група Нафтогаз оптимізує внутрішню організаційну структуру, функціонал та обов’язки між підрозділами.Трансформація усуває дублювання функцій, спрощує взаємодію підрозділів, вибудовує структуру, яка підвищить ефективність Групи. Зокрема, вже реструктуровано низку функцій дивізіону Інтегрований газ, довгострокового планування, ринкових досліджень та довгострокового прогнозування, корпоративних комунікацій, загального операційного керівництва тощо. Аналогічно буде реструктуровано функціонал виконавчого директора Групи Нафтогаз", - йдеться у повідомленні.

 

Там додали, що за операційні процеси відповідає Отто А. Ватерландер - виконавчий директор з трансформації Групи Нафтогаз.

 

Раніше Вітренко написав у Facebook, що його посаду скорочують, і, відповідно, його звільнять за два місяці. 

 

"Я відразу перейду до глибинних причин, до сутності. У такій ситуації найбільш логічне пояснення, чому мене звільняють — зараз не є пріоритетом боротьба проти російської агресії, зокрема ефективний захист інтересів України у відносинах з Газпромом. Так само не є пріоритетом боротьба з корупцією, зокрема з її причинами в газовому секторі", - написав він. 

 

Вітренко додав, що його звільнення - це реакція голови правління компанії Андрія Коболєва на "незручну правду, у якій він бачить загрозу для свого крісла".

 

схожі новини