Новини 2020-05-15 09:00

Посли: Франція та Німеччина підтримують Україну на шляху реформ

Вирішальне значення тепер і надалі матиме продовження реформ не лише для отримання необхідної грошової підтримки з боку МВФ, а й для побудови міцнішої основи для майбутнього України.

Окрім підтримки у відновленні свого суверенітету й територіальної цілісності, Франція та Німеччина продовжують підтримувати Україну на шляху реформ. Про це йдеться в спільній статті послів Франції та Німеччини в Україні – Етьєна де Понсена й Анки Фельдгузен – опублікованій на сторінках Тижня.

 

«Як і в інших країнах, необхідна реакція на спалах COVID-19 спричиняє важкі наслідки для економіки. Разом з тим ми лишаємося переконані, що кроки з реформування вже зроблені протягом останніх років, а також усі проекти та програми, реалізовані з допомогою міжнародних партнерів, зробили Україну сильнішою в протистоянні цій глобальній пандемії», – заявили посли.

 

Вони зауважили, що вирішальне значення тепер і надалі матиме продовження реформ, зокрема в банківському секторі чи в земельній сфері, не лише для отримання необхідної грошової підтримки з боку МВФ, а й для побудови міцнішої, більш стійкої економічної та соціальної основи для майбутнього України як демократичної, західної країни.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини