Новини 2020-05-14 18:51

Зеркаль очолила роботу Нафтогазу у справах проти РФ

Раніше за судові справи проти Росії відповідав Юрій Вітренко, чию посаду оптимізовують.

Радниця голови групи "Нафтогаз України" Олена Зеркаль очолила організацію роботи та супровід міжнародних арбітражів та іноземних судових і виконавчих проваджень Нафтогазу в спорах з російською компанією "Газпром" та у справах проти Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

 

 

Зазначається, що відповідний функціонал Зеркаль отримала у зв’язку з трансформацією організаційної структури Групи Нафтогаз.

 

Нагадаємо, 29 січня Зеркаль була призначена радницею голови правління НАК "Нафтогаз України". 

 

У 2014-2019 роках на посаді заступниці міністра закордонних справ України вона займалась питаннями європейської інтеграції, зокрема, лібералізацією візового режиму з ЄС, а також представляла Україну у Міжнародному суді ООН та арбітражах у справах проти Росії (про фінансування тероризму та расової дискримінації, порушення Росією Конвенції ООН з морського права та порушення імунітету військових кораблів і членів екіпажу).

 

Як повідомлялося 13 травня, у компанії "Нафтогаз України" підтвердили, що посада виконавчого директора, яку наразі обіймає Юрій Вітренко, буде оптимізована. Раніше Вітренко відповідав за справи проти РФ.