Новини 2020-05-15 18:31

Пожежа в одеському коледжі. Ще двом особам повідомили про підозру

Внаслідок пожежі у грудні 2019 року загинули 16 людей.

У справі пожежі в одеському коледжі ще двом особам повідомили про підозру. Про це повідомляється на сайті прокуратури Одеської області у п’ятницю, 15 травня.

 

Мова йде про завідувачку денним відділенням економіки та підприємництва коледжу та колишнього заступника директора з адміністративно-господарської роботи, який до 2 грудня перебував на посаді.

 

Їх підозрюють у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, внаслідок чого виникла пожежа, яка спричинила загибель людей, а також майнову шкоду в особливо великому розмірі (ч. 2 ст. 270 КК України).

 

Вирішуються питання щодо обрання запобіжного заходу завідувачці та оголошення в розшук і встановлення місця перебування екс-заступника директора.

 

Окрім того, керівнику коледжу та завідувачу господарством навчального корпусу вручено повідомлення про зміну підозри, та повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 270 КК України.

 

Нині ці особи перебувають під домашнім арештом.

 

Нагадаємо, 4 грудня 2019 року в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу виникла пожежаЗагинули 16 людей, загалом постраждали 47. Пожежа сталася через займання побутового електричного обладнання. Люди не могли евакуюватися, бо один із виходів був зачинений. Як з’ясувалося, у коледжі не було пожежної сигналізації, датчиків диму. Також, у будівлі коледжу не знайшли жодного вогнегасника. За повідомленнями ЗМІ, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

  

12 грудня рятувальники дістали з-під завалів коледжу тіла всіх людей, які вважалися зниклими.