Новини 2020-05-21 20:47

В ОБСЄ розглянули депортацію кримських татар і "призов" до армії РФ в окупованому Криму

Українська делегація винусула питання "Вшанування жертв депортації радянським режимом кримськотатарського народу".
Постійна рада ОБСЄ 21 травня розглянула питання примусової депортації радянським режимом кримських татар і нинішній незаконний призов кримчан на службу в окупаційні російські збройні сили. Про це повідомили у Постійному представництві України при міжнародних організаціях у Відні (ППУ), передає Укрінформ
 

 Одним із питань порядку денного Постійної ради вже традиційно є "Триваюча агресія Росії проти України та незаконна окупація Криму". Це питання обговорюється на засіданнях Постради кожного четверга. У своїх виступах делегації України та країн-партнерів привертають увагу до останнього розвитку подій навколо російської агресії та окупації та закликають РФ припинити агресію і сісти за стіл переговорів.

 

Водночас делегацією України на порядок денний 1268-го засідання Постійної ради у четвер, 21 травня, було винесено окремо питання "Вшанування жертв депортації радянським режимом кримськотатарського народу". Свої заяви за цим пунктом виголосили, окрім місії України, також делегації США, Великої Британії, Швейцарії, Канади, Туреччини, Грузії та ЄС.

 

Як повідомили у посольстві США, санкції США щодо Криму залишатимуться доти, доки Росія не поверне півострів під контроль України. 

 

схожі новини