Новини 2020-05-24 16:54

"Рік реваншу". В Києві кілька сотень людей зібралися на акцію протесту (доповнено)

Учасники акції тримають в руках партійні та національні прапори, а також саморобні плакати з надписами "Стоп реванш", "Руки геть від армії", тощо.

В центрі Києва близько 500 людей зібралися на акцію "Ні - капітуляції: Рік реваншу". Про це повідомляє спеціальний кореспондент Тижня Стас Козлюк. 

 

Учасники акції тримають в руках партійні та національні прапори, а також саморобні плакати з надписами "Стоп реванш", "Руки геть від армії", тощо.

 

На початку акції зі сцени протестувальників закликали дотримуватися дистанції в 1,5-2 м, а перед цим на площі жовтим скочем позначили місця для учасників протесту.

 

Також протестувальники принесли великий табель, у якому поставили оцінки владі Зеленського за економіку, реформи тощо. Лідери активістів зі сцени заявили, що виступають проти переговорів з представниками бойовиків з ОРДіЛО, відводу українських військ, проти олігархів, які утримують ЗМІ, що поширюють проросійську пропаганду тощо.

Серед учасників представники Європейської солідарності та молодіжне крило цієї партії "Солідарна молодь",  "Демократична сокира", "Національний корпус", "Справа громад".

 

Згодом кількість учасників мітингу зросла приблизно до двох тисяч. Після завершення акції вони рушили колоною через урядовий квартал до будинку, в якому живе президент Володимир Зеленський. Там вони ще раз озвучили свої умови, обмалювали асфальт надписами "Зе-клоун", "Стоп-реванш" та запалили фаєри.

На цьому акція завершилася. Учасники протесту заявили, що вона була попереджувальна.

схожі новини