Новини 2020-05-25 17:25

КПВВ на лінії розмежування від 1 червня переходять на літній графік роботи

Перетнути лінію розмежування можна лише за окремим рішенням командувача об'єднаних сил за надзвичайних обставин гуманітарного характеру.

Контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування від 1 червня переходять на літній графік роботи (з 6:00 до 20:00). Про це 25 травня повідомляє Державна прикордонна служба України, як пише Інтерфакс-Україна.

 

"Водночас у зв'язку з урядовим рішенням щодо продовження загальнодержавного карантину до 22 червня обмеження на перетин лінії розмежування в КПВВ продовжують діяти. Перетнути лінію розмежування можна лише за окремим рішенням командувача об'єднаних сил за надзвичайних обставин гуманітарного характеру. Проте наявність важливих життєвих обставин і позитивного рішення командувача об'єднаних сил на пропуск не гарантує перетину лінії розмежування. Оскільки російські найманці блокують такі спроби та розвертають громадян у так звану сіру зону", - зазначають у службі.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 9 ранку 25 травня виявлено 21 245 випадків COVID-19, з них 623 - летальні. 7234 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 259 нових випадків.