Новини 2020-05-26 20:25

Суд закрив справу проти колишньої голови НАЗК Корчак

Прокурор не заперечував.

У вівторок, 26 травня, Вищий антикорупційний суд закрив справу проти колишньої голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак. Про це йдеться на сайті суду.

 

22 травня Корчак подала до суду клопотання про звільнення її від кримінальної відповідальності та закриття справи у зв'язку із закінченням строків давності. Прокурор не заперечував.

 

«Зважаючи на те, що строки для притягнення до кримінальної відповідальності закінчилися у квітні 2020 року, колегія суддів ВАКС задовольнила клопотання обвинуваченої, звільнила її від кримінальної відповідальності і закрила кримінальне провадження», - йдеться в повідомленні.

 

Мова йде про кримінальне правопорушення, передбачене ст. 366-1 (недостовірне декларування) КК України.

 

Нагадаємо, 28 жовтня 2019 року Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру Корчак. Слідство встановило, що Корчак не вказала у декларації за 2016 рік інформацію про авто, яким вона постійно користувалася. Того ж року цей автомобіль придбала її свекруха за 544,39 тисяч грн. Але станом на 31 грудня 2016 року це майно перебувало в постійному користуванні Корчак та її чоловіка.