Новини 2020-05-28 16:24

Німеччина відмовила Онищенку в притулку

Онищенко перебуває на своєму ранчо у землі Нижня Саксонія.

Німеччина відмовила Онищенку в наданні притулку, якщо рішення підтвердить суд, Онищенку залишатиметься виїхати до РФ. Про це 28 травня повідомив адвокат українця Домінік Клаук, пише видання Deutsche Welle.

 

Адвокат зазначив, що після рішення Вищого земельного суду Ольденбурга не видавати Олександра Онищенка Україні 27 травня ексдепутат негайно був звільнений зі слідчого ізолятора, де провів без кількох днів півроку. Нині звинувачений на батьківщині у багатомільйонних газових оборудках Онищенко перебуває на своєму ранчо у землі Нижня Саксонія.


Його звільнення з ізолятора не означає, що Онищенко залишиться у Німеччині.


 Як повідомили виданню DW у пресслужбі суду в Ольденбурзі, на початку травня Федеральне відомство міграції і біженців відмовило українському ексдепутату у наданні політичного притулку у Німеччині і закликало його негайно залишити територію країни. Це випливає з рішення суду, процитованого пресслужбою.

 

Нагадаємо, що 13 травня прокуратура заочно оголосила обвинувальний акт екс-нардепу Олександру Онищенку. Його підозрюють в організації так званих «газових схем».