Новини 2020-05-29 15:24

Єврокомісія: Рівень відносин України та ЄС зараз як ніколи високий

Про це сказала заступниця керівника Головного директорату Єврокомісії з питань сусідства і переговорів про розширення ЄС Катерина Матернова.

Рівень відносин України та ЄС зараз як ніколи високий.

 

Про це сказала заступниця керівника Головного директорату Єврокомісії з питань сусідства і переговорів про розширення ЄС Катерина Матернова під час онлайн-дискусії Київського Безпекового Форуму у п’ятницю, 29 травня.

 

Матернова відповідала на запитання заступника міністра закордонних справ України у 2014 році Данила Лубківського щодо стану справ з угодою про асоціацію Україна-ЄС. За його словами, у 2019 році, як свідчать дані експертів, рівень виконання угоди був найнижчим.

 

«Угода – дуже складна штука. Вона пов’язана з доволі обтяжливими зобов’язаннями, щодо відповідності численним новим законам, правилам та інституційним процедурам. І це ніколи не є лінійним процесом. І ця оцінка є суто механічною і не може об'єктивно свідчити про стан наших відносин. Я вважаю, що рівень наших відносин зараз високий як ніколи», - сказала Матернова.

 

Нагадаємо, у листопаді 2019 року повідомлялося, що Україна хоче «точково» переглянути угоду про асоціацію - як політичну, так і економічну частину угоди.

схожі новини