Новини 2020-06-02 16:51

У Десантно-штурмових військах України відреагували на заяву ФСБ РФ про затримання військового ЗСУ

У командуванні ДШВ зауважили, що російські пропагандисти публікують фейкову інформацію.

Російські пропагандистські ЗМІ публікують фейкову інформацію, що нібито український військовий Євгеній Добринський, якого затримало ФСБ за "незаконний перетин кордону" РФ, був в стані алкогольного сп’яніння та під дією наркотичних речовин сам опинився на території України, тимчасово незаконно окупованій РФ. Про це 2 червня повідомляє Командування Десантно-штурмових військ у Facebook.

 

“Якби дана інформація відповідала дійсності, відеозвернення з відповідною експертизою були б опубліковані першого ж дня, а не через три доби. Саме такий мінімальний термін потрібен спецслужбам РФ, щоб психологічно обробити затриманого, погрожуючи розправою та іншими діями. На відео хлопець виглядає пригніченим. Він промовляє заздалегідь підготовлений текст. Не виключено, що знаходиться під дією спецпрепаратів”, —  пишуть у повідомленні.

 

Командування повідомляє, що робить все, щоб швидше повернути нашого військовослужбовця старшого солдата Євгенія Добринського додому.

 

Нагадаємо, що Федеральна служба безпеки Росії повідомила про затримання військовослужбовця Збройних сил України нібито за "незаконний перетин кордону" РФ.

 

схожі новини