Новини 2020-06-03 11:17

У ЗСУ на COVID-19 хворіють 124 людини

За час пандемії одужало – 125 осіб.

Станом на 10.00 3 червня в Збройних Силах України 124 людини хворіють на гостру респіраторну хворобу COVID-19, за минулу добу зареєстровано десять нових випадків. Про це повідомляє Командування Медичних сил у Facebook.

 

Зазначають, що всього за час пандемії одужало – 125 осіб, летальних випадків – 4. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 416 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 127 осіб.

 

“У закладах охорони здоров’я перебуває дві особи (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 1 військовослужбовець та Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування”, —  пишуть у повідомленні.

 

Зазначають, що вісім осіб (Київська область – 4 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Запорізька – 2 військовослужбовця, Житомирська – 1 військовослужбовець) перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

 

“Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома”, —  додають у Командуванні.

 

Нагадаємо, що станом на 9:00 3 червня в Україні 24823 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 735 летальних, 10440 пацієнтів одужало.