Новини 2020-06-03 13:31

Денісова заявила про продовження геноциду кримських татар на анексованому півострові

Уповноважена з прав людини заявила про незаконні обшуки в Криму.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що Росія продовжує геноцид кримськотатарського народу в анексованому Криму. Про це вона написала у Telegram

 

Зокрема, здійснюються незаконні обшуки їхніх домівок, а політв’язнів утримують у нелюдських умовах у місцях несвободи на території РФ та тимчасово окупованого Криму.

 

"Метою обшуків є лише одне – будь-якою ціною зламати опір кримчан. Зокрема, нещодавно такий обшук відбувся у будинку кримськотатарської родини Шейде Асанової в селі Курське, Білгородського району. До обшуків була залучена Росгвардія та ОМОН, проте жодних документів чи предметів, які російські окупанти планували знайти, не було виявлено", - йдеться у повідомленні.

 

Теймура Абдулаєва вже 90 днів утримують в ШІЗО! Кожного разу, коли термін перебування у штрафному ізоляторі підходить до завершення, адміністрація пенітенціарної установи створює формальні причини, аби знову його продовжити.

 

Руслана Нагаєва днями помістили до карцеру через те, що він дозволив собі вкритися вдень ковдрою, адже в приміщенні камери було дуже холодно.

 

Руслан Сулейманов півроку має серйозні проблеми з опорно-руховим апаратом. Нещодавно у нього з'явився гострий пронизливий біль у шийному відділі, що не дає змоги вільно рухатися. Після неодноразових звернень до адміністрації «ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Ростовской области» щодо проведення медичного обстеження та надання необхідної меддопомоги, медпрацівники обмежилися лише декількома ін'єкціями знеболювального.


У Тофіка Абдулгазієва, який утримується «ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Республике Крым и г. Севастополю», тривалий час підвищена температура тіла до 38 градусів, почався гострий біль правої нирки та суглобів. Однак, адміністрація пенітенціарної установи під час обшуків вилучила особисті речі та ліки, медична допомога не надається. Це може призвести до суттєвого погіршення стану здоров'я.

Ленур Халілов має проблеми зі здоров'ям, проте він відмовляється надати детальну інформацію навіть своєму адвокату, оскільки боїться, що керівництво СІЗО здійснюватиме на нього тиск та погіршить умови тримання.

 

Нагадаємо, представник глави держави Антон Кориневичж заявив щодо ситуації з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на анексованому Росією півострові, що "все дуже погано". 

 

 

схожі новини